Stabilizasyon Nedir?

Stabilizasyon doğadaki bitkilerin yaşam alanlarından toplanıldıktan sonra hücrelerindeki özsuyun insan sağlığına zararlı olmayan kimyasal bir sıvı ile yer değiştirilip korunmasını sağlayarak solmadan aynı canlılığa uzun yıllar devam ettirilmesi işlemine denilir. Bu sayede bitki ve yosunlar esnek, güçlü kalır, taze bir görünüme ve doğal renge sahiptir ve pratik olarak yaşayan muadillerinden farklı değildir.

AVANTAJLARI :

Terramoss’un ürünleriyle dikey bahçe sahibi olmanın avantajları dayanıklılığı, bakım gerektirmemesi, geniş ürün yelpazesine sahip olması ve eko sanatsal yaklaşımımızdır.

Dayanıklılık: Ürünlerimizi ellediğinizde hissedeceğiniz ilk duygu dalından yeni koparılmış bir çiçek tazeliği olmasına karşın yıllarca dayanım gücüne sahip olması sizi çok şaşırtacaktır.

Bakım gerektirmez: Terramoss’un ürünleriyle dikey bir bahçenin bakımı konusunda endişeleriniz varsa … unutun! Sulanmaya veya güneş ışığına ihtiyaç duymazlar.

Geniş ürün yelpazesi: Dikey bahçe uygulamalarımız da daha önce hiç görmediğiniz bitki türleri ve yosunlarla tanışabilirsiniz. 200 ‘ü aşkın değişik renklerde ve boyutlarda bitki çeşitliliğiyle inanılmaz bir zenginliğe sahip olacaksınız.

Eko sanatsal yaklaşım: Terramoss doğanın kendini şekillendirdiği sanata tabi kalarak tasarımlara imzasını atar. Her bir tasarımımız mekanın başyapıtı olacak şekilde el işçiliğiyle bir tabloya dönüştürülmektedir. Tablolarımızda sanatın bütün teknikleri ve malzemeleri kullanarak sadece size ait eşsiz eserler çıkarırız.

FAYDALARI :

  • Ömrünün uzun olması nedeniyle rakipsiz değere sahiptir
  • % 100 doğaldır
  • Ekonomiktir
  • Düşük enerji tüketimi sayesinde ekolojiktir.
  • Üzün süre dayanıklı korunmuş (stabilize) ürün olduklarından bozulmazlar.
  • Kurulumu çok kolay ve çok hızlıdır.


Terramoss “sonsuza kadar genç kalmak için ruhumuzun yeni gençlik iksiri”