Hakkımızda

TerraMoss

Bizi Tanıyın

Silvanus Hakkında

Silvanus Dikey Bahçeler 2011 yılında Türkiye’de kurulan ilk dikey bahçe firmasıdır. 10 seneye aşkındır her projeye eşsiz tasarımlar katarak iç mekan ve dış mekanlarda dikey bahçe projeleri üretmeye, bakımlarını sürdürmeye ve yurtdışında Silvanus markasının isim haklarını vererek eğitimler düzenlemeye devam etmekteyiz.

2016 yılında Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda Terramoss markasını kurarak mumyalanmış, korunmuş bitkilerle dikey bahçeler yapmaya başladık. İç mekan yaşayan duvarlara alternatif olarak yıllarca canlılığını koruyan, bakım ihtiyacı olmayan Yosun Duvar Uygulamalarımız Eşsiz Tasarımlarıyla müşterilerimizden her geçen yıl beğeni toplamaktadır.

2017 yılında Simit Saraylarıyla başladığımız İş Ortaklığımızla Dünya Genelinde Açılan Tüm Franchise Şubelerine Yosun Duvar Uygulamalarımız sergilenmekte olup bugüne kadar 250 şubeyi başarıyla tamamlamış olmanın gururunu taşımaktayız.

Yurt içinde birçok mimarlık firmalarına, inşaat firmalarına, restaurantlara ,avmlere,otellere ve belediyelere,kurumsal ofislere,iş yerlerine ve evlere kadar farklı yatay ve dikey peyzaj alanlarında Mumyalanmış Yosunlar Ve Mumyalanmış Bitkileri kullanarak oluşturduğumuz yeşil alanlar doğanın huzur veren bir parçasıdır. Geliştirdiğimiz İş modellerimizle ,ekonomik Fiyatlarımız ve Pratik Çözümlerimizle Birçok ülkeye üretimlerimizi sevketmekteyiz.

Bahreyn, Dubai, Katar, Irak, İran, İsrail, Ürdün, Pakistan, Kazakistan, Rusya, Malta, Saudi Arabistan, Libya, Uganda vb ülkelere yosun duvar, yosun panel ihracatlarımızı sürdürmekteyiz.

Misyonumuz

• Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,

• Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,

• Yurt içi ve yurt dışı hizmet ağımızı genişleterek en çok tercih edilen MARKA olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

Vizyonumuz

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Ödüllerimiz

- 2014-2015 yılları içerisinde Tematik ve Yenilikçi Uygulama kategorisinde Terramoss markası ile,

- 2017-2018 yılları içerisinde Tematik ve Yenilikçi Uygulama kategorisinde Terramoss markası ile,

Plant ödüllerini alarak da sektördeki yenilikçi ve tematik uygulamalarla liderliğini taçlandırmıştır.